NS10145T330MNV8
MFR.Part #
NS10145T330MNV8
JLCPCB Part #
C3223537
Package
SMD,10.1x10.1mm
Description
1.9A 105.6mΩ 2.36A 33uH ±20% SMD,10.1x10.1mm Power Inductors ROHS