4710251010TR
Extended
Manufacturer
NJCON
MFR.Part #
4710251010TR
JLCPCB Part #
C19270528
Package
SMD,D10xL10.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10.5mm 10mm 25V 4.8A@100kHz 470uF ±20% SMD,D10xL10.5mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS