NRC04F75R0TRF
MFR.Part #
NRC04F75R0TRF
JLCPCB Part #
C20101260
Description
-55℃~+155℃ 63mW 75Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS