X2-104K-275VAC
Extended
Manufacturer
NDF
MFR.Part #
X2-104K-275VAC
JLCPCB Part #
C914483
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+110℃ 100nF 275V X2 ±10% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS