H102K056BP48230K502
Extended
Manufacturer
NDF
MFR.Part #
H102K056BP48230K502
JLCPCB Part #
C914463
Package
Plugin,P=5mm
Description
1nF 2kV 3mm 5mm 7mm Y5P ±10% 插件,P=5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS