CBB21-504J-100V
Extended
Manufacturer
NDF
MFR.Part #
CBB21-504J-100V
JLCPCB Part #
C914536
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
100V 500nF ±5% 插件,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS