CL11-2J102J-630V
Extended
Manufacturer
NDF
MFR.Part #
CL11-2J102J-630V
JLCPCB Part #
C914547
Package
Plugin,P=5mm
Description
-40℃~+85℃ 1nF 630V Polyester ±5% 插件,P=5mm Film Capacitors ROHS