H680K050SP48030K502
Extended
Manufacturer
NDF
MFR.Part #
H680K050SP48030K502
JLCPCB Part #
C2761797
Package
Plugin,P=5mm
Description
2kV 3mm 5.5mm 5mm 68pF SL ±10% 插件,P=5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS