NB90E-24S-S-A 30A
Extended
Manufacturer
NBC
MFR.Part #
NB90E-24S-S-A 30A
JLCPCB Part #
C48579749
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 10ms 15ms 24V 30A@240VAC、30A@277VAC、30A@30VDC 30V@DC、277V@AC 40A 50mΩ 640Ω 900mW AgSnO2 Plugin Power Relays ROHS