UEI15-050-Q12NM-C
MFR.Part #
UEI15-050-Q12NM-C
JLCPCB Part #
C5979163
Package
SMD-6P
Description
1 15W 2.25kV 3A 5V 87.3% 9V~36V SMD-6P Isolated Power Modules ROHS