BLM21SP471SH1D
MFR.Part #
BLM21SP471SH1D
JLCPCB Part #
C3764392
Description
-55℃~+125℃ 1 2.5A 470Ω@100MHz 50mΩ ±25% 0805 Ferrite Beads ROHS