SPM25-050-D48P-C
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
SPM25-050-D48P-C
JLCPCB Part #
C5758586
Package
DIP-6
Description
1 1.6kV 25W 36V~75V 5A 5V 91% DIP-6 Isolated Power Modules ROHS