LQP02HQ1N4B02L
MFR.Part #
LQP02HQ1N4B02L
JLCPCB Part #
C1333038
Description
1.4nH 12.7GHz 14@500MHz 700mA 80mΩ 01005 Inductors (SMD) ROHS