MHR0624SA106F70
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
MHR0624SA106F70
JLCPCB Part #
C3441741
Package
Plugin,P=22.9mm
Description
-40℃~+125℃ 1.6W 10MΩ Thick Film Resistor ±1% 插件,P=22.9mm Through Hole Resistors ROHS