DLW21HN121SQ2L
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
DLW21HN121SQ2L
JLCPCB Part #
C113040
Package
SMD-4P,2x1.2mm
Description
-40℃~+85℃ 10MΩ 120Ω@100MHz 125V 2 280mA 450mΩ 50V SMD-4P,2x1.2mm Common Mode Filters ROHS