#B966BS-271M=P3
MFR.Part #
#B966BS-271M=P3
JLCPCB Part #
C2046619
Package
SMD,10.4x10.4mm
Description
270uH 690mΩ 710mA 750mA ±20% SMD,10.4x10.4mm Power Inductors ROHS