#B966BS-331M=P3
MFR.Part #
#B966BS-331M=P3
JLCPCB Part #
C2046589
Package
SMD,10.4x10.4mm
Description
330uH 680mA 690mA 760mΩ ±20% SMD,10.4x10.4mm Power Inductors ROHS