#B952AS-H-5R1N=P3
MFR.Part #
#B952AS-H-5R1N=P3
JLCPCB Part #
C1332344
Package
SMD,10.4x10.4mm
Description
26mΩ 3.8A 4.9A 5.1uH ±30% SMD,10.4x10.4mm Power Inductors ROHS