#B952AS-H-1R1N=P3
MFR.Part #
#B952AS-H-1R1N=P3
JLCPCB Part #
C2046497
Package
SMD,10.4x10.4mm
Description
1.1uH 11.7A 11mΩ 6A ±30% SMD,10.4x10.4mm Power Inductors ROHS