AN868-915A-1HRA
Extended
Manufacturer
MultiTech
MFR.Part #
AN868-915A-1HRA
Description
-40℃~+85℃ 3dBi 50Ω 868MHz、915MHz Rubber Ducky Antenna - Antennas ROHS