MTDOT-915-M1-TRC-1
MFR.Part #
MTDOT-915-M1-TRC-1
Description
-137dBm -30℃~+70℃ 0.028A 0.032A 19dBm 2km、15km 3.3V~5V 915MHz FSK、LoRa、GFSK、MSK、GMSK、OOK SPI、UART、I2C - LoRa Modules ROHS