ULCE1005A015FR
Extended
Manufacturer
Moda-Innochips
MFR.Part #
ULCE1005A015FR
JLCPCB Part #
C125064
Package
0603
Description
0.15pF 1 100V 1uA 5V ESD IEC 61000-4-2 0603 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS