CWA452P510FR
Extended
Manufacturer
Moda-Innochips
MFR.Part #
CWA452P510FR
JLCPCB Part #
C396462
Package
1812
Description
-40℃~+150℃ 1Ω 2 2.8kΩ@10MHz 200mA 50V 51uH@100kHz 1812 Common Mode Filters ROHS