ICMF062P250MFR
Extended
Manufacturer
Moda-Innochips
MFR.Part #
ICMF062P250MFR
JLCPCB Part #
C560962
Package
SMD-4P,0.9x0.7mm
Description
-40℃~+85℃ 100mA 10MΩ 2 25Ω@100MHz 5Ω SMD-4P,0.9x0.7mm Common Mode Filters ROHS