ULCE0505A015FR
Extended
Manufacturer
Moda-Innochips
MFR.Part #
ULCE0505A015FR
JLCPCB Part #
C125059
Package
0402
Description
0.15pF 1 100V 1uA 5V ESD IEC 61000-4-2 0402 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS