MLG30N60FDL
Extended
Manufacturer
Minos
MFR.Part #
MLG30N60FDL
JLCPCB Part #
C49108790
Package
TO-247
Description
-55℃~+175℃ 1.446nF 12ns 187W 193ns 2.05V@30A,15V 5.5V@1mA 600V 600uJ 60A 66nC@15V 68ns 700uJ FS (Field Stop) TO-247 IGBT Transistors / Modules ROHS