MT40A1G16KD-062E:E
Extended
Manufacturer
Micron Tech
MFR.Part #
MT40A1G16KD-062E:E
JLCPCB Part #
C2887389
Package
FBGA-96
Description
0℃~+95℃ 1.14V~1.26V 1.6GHz 16Gbit DDR4 SDRAM FBGA-96 DDR SDRAM ROHS