AS4C2M32D1-5TIN
Extended
Manufacturer
Micron Tech
MFR.Part #
AS4C2M32D1-5TIN
JLCPCB Part #
C20430208
Package
66-TSOP II
Description
-40℃~+85℃ 2.3V~2.7V 200MHz 64Mbit 66-TSOP II SDRAM ROHS