SMLJ78CAE3/TR13
MFR.Part #
SMLJ78CAE3/TR13
JLCPCB Part #
C2447909
Description
-65℃~+150℃ 126V 22.8A 2uA 3kW@10/1000us 78V 86.7V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS