SMLJ58CAE3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
SMLJ58CAE3/TR13
JLCPCB Part #
C2448089
Package
DO-214AB
Description
-65℃~+150℃ 2uA 32A 3kW@10/1000us 58V 64.4V 93.6V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS