SMLJ70CAE3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
SMLJ70CAE3/TR13
JLCPCB Part #
C2447918
Package
DO-214AB
Description
-65℃~+150℃ 113V 26.6A 2uA 300W 70V 77.8V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS