SMLJ43AE3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
SMLJ43AE3/TR13
JLCPCB Part #
C2447980
Package
DO-214AB
Description
-65℃~+150℃ 2uA 3kW@10/1000us 43.2A 43V 47.8V 69.4V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional DO-214AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS