MASMLJ40AE3
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
MASMLJ40AE3
JLCPCB Part #
C2626589
Package
DO-214AB
Description
-65℃~+150℃ 2uA 3kW 40V 44.4V 46.4A 64.5V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional DO-214AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD)