SMAJ160CE3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
SMAJ160CE3/TR13
JLCPCB Part #
C2445837
Package
DO-214AC(SMA)
Description
1.7A 160V 178V 287V 500W Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS