SMDA12C-5/TR13
MFR.Part #
SMDA12C-5/TR13
JLCPCB Part #
C2449003
Package
SOIC-8
Description
-55℃~+150℃ 12V 13.3V 1uA 24V 300W 5 5A@8/20us 75pF Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS SOIC-8 ESD and Surge Protection (TVS/ESD)