SMCJ64AE3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
SMCJ64AE3/TR13
JLCPCB Part #
C3708860
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 103V 14.6A 1uA 64V 71.1V TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS