SMCJ36CAE3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
SMCJ36CAE3/TR13
JLCPCB Part #
C3699624
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
1.5kW 1uA 25.8A 36V 40V 58.1V Bidirectional TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS