SMCJ22CE3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
SMCJ22CE3/TR13
JLCPCB Part #
C2447371
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 1uA 22V 24.4V 38.1A 39.4V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS