SMCJ12CE3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
SMCJ12CE3/TR13
JLCPCB Part #
C2447435
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 12V 13.3V 22V 5uA 68.2A Bidirectional TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS