SMCJ16AE3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
SMCJ16AE3/TR13
JLCPCB Part #
C2447608
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 16V 17.8V 1uA 26V 57.7A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS