SMDJ22A-HRA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMDJ22A-HRA
JLCPCB Part #
C3709047
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-65℃~+150℃ 22V 24.4V 2uA 35.5V 3kW 84.5A TVS Unidirectional DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS