SMCJ100CE3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
SMCJ100CE3/TR13
JLCPCB Part #
C2447331
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 100V 111V 179V 1uA 8.4A Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS