SMBJ30CAE3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
SMBJ30CAE3/TR13
JLCPCB Part #
C2446980
Package
DO-214AA(SMBJ)
Description
-65℃~+150℃ 12.4A 1uA 30V 33.3V 48.4V 600W Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AA(SMBJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS