PIC18F45Q10-I/MP
MFR.Part #
PIC18F45Q10-I/MP
JLCPCB Part #
C638927
Package
QFN-40-EP(5x5)
Description
-40℃~+85℃ 1.8V~5.5V 10bit 2.25KB 256Byte 32KB 36 5bit 64MHz 8 Bit Built-in FLASH PIC QFN-40-EP(5x5) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS