MSMBJ24AE3/TR
MFR.Part #
MSMBJ24AE3/TR
JLCPCB Part #
C2447720
Package
DO-214AA(SMBJ)
Description
-65℃~+150℃ 15.4A 1uA 24V 26.7V 38.9V 600W IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional DO-214AA(SMBJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS