SMBJ11AE3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
SMBJ11AE3/TR13
JLCPCB Part #
C2446238
Package
DO-214AA(SMBJ)
Description
-65℃~+150℃ 11V 12.2V 18.2V 33A 5uA 600W TVS DO-214AA(SMBJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS