MXLSMBG120AE3
MFR.Part #
MXLSMBG120AE3
JLCPCB Part #
C2626760
Package
DO-215AA(SMBG)
Description
-65℃~+150℃ 120V 133V 193V 3.1A 600W TVS Unidirectional DO-215AA(SMBG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS