SMBJ10CAE3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
SMBJ10CAE3/TR13
JLCPCB Part #
C3699609
Package
SMBJ(DO-214AA)
Description
-65℃~+150℃ 10V 11.1V 17V 35.3A 5uA 600W Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS SMBJ(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS