SMBJ100E3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
SMBJ100E3/TR13
JLCPCB Part #
C7083228
Package
SMBJ(DO-214AA)
Description
-65℃~+150℃ 100V 111V 179V 1uA 3.4A 600W@10/1000us Bidirectional TVS SMBJ(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS