SMBJ110E3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
SMBJ110E3/TR13
JLCPCB Part #
C2446243
Package
DO-214AA(SMBJ)
Description
-65℃~+150℃ 110V 122V 196V 1uA 3A 600W TVS DO-214AA(SMBJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS